Dlaczeg-warto-dolaczyc-do-sekretow-handlu

 

Wiele osób zastanawia się, czy warto rozwijać swój biznes e-commerce, uczestnicząc w społeczności Sekretów Handlu. Postanowiliśmy na blogu przybliżyć temat, wskazując główne zalety uczestnictwa w tym projekcie.

 

Czym tak naprawdę jest ta społeczność?

 

Misją Sekretów Handlu jest wspieranie osób, które chcą wystartować w branży e-commerce. Dzielimy się również wiedzą z osobami, które już działają w handlu — zarówno tymi początkującymi, jak i doświadczonymi.

Od początku istnienia naszej społeczności wychodziliśmy z założenia, że umiejętności techniczne i zaznajomienie z technologiami internetowymi nie są kluczem do sukcesu — tak naprawdę w XXI wieku wystarczy podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera, aby móc z powodzeniem prowadzić ten biznes.

Uważamy jednak, że handel internetowy na własną rękę nie jest zajęciem dla każdego. Jest to w pewien sposób droga na przekór — nie ma nic wspólnego z 8 godzinną pracą na etacie. Wymaga determinacji i poświęcenia. Można odnieść wrażenie, że większość osób, które należą do naszej społeczności ma w sobie pewien pierwiastek ryzykanta-indywidualisty. 

Nasza strategia rozwoju biznesu zakłada, że najlepszym sposobem na wejście do świata e-commerce przez osoby bez wcześniejszego doświadczenia jest dropshipping.

 

 

Co więcej, dla osób, które dopiero chcą rozpocząć sprzedaż przez internet, mamy kompletny sprawdzony system, którego skuteczność została potwierdzona sukcesami wielu jednoosobowych firm, które rozpoczęły swoją działalność od zera, a dziś z powodzeniem sprzedają w internecie.

Jeśli więc całe życie marzyłeś, aby być własną, skuteczną firmę, nasza społeczność jest miejscem dla Ciebie. Poniżej wskazujemy listę głównych korzyści płynących z dołączenia do naszej społeczności. Skupiliśmy się na przedstawieniu tych zalet, z których w największym stopniu korzystają osoby bez — lub z niedużym — doświadczeniem w handlu internetowym.

 

Dostęp do skutecznego systemu rozwoju biznesu

 

dlaczegowarto-dolaczyc-do-Sekretow-handlu

 

Główną zaletą uczestnictwa w naszej społeczności jest dostęp do sprawdzonego systemy rozwoju biznesu e-commerce — Allegrowego Systemu Sprzedaży, którego skuteczność jest stale potwierdzana przez kolejne osoby odnoszące sukces w tej branży. 

Z Allegrowego Systemu Sprzedaży największą korzyść czerpią osoby początkujące. To one — dzięki szczegółowym instrukcjom — są w stanie zacząć zarabiać na handlu w krótkim czasie, często krótszym niż 30 dni.

Zniżki na oprogramowanie

 

Zgodnie z zasadą: “Duży może więcej”, jako duża społeczność jesteśmy w stanie negocjować atrakcyjne zniżki u producentów oprogramowania do prowadzenia sprzedaży online. 

Rabaty na oprogramowanie to obszar, w którym najwyraźniej widać tzw. Efekt skali. Przez to, że tworzymy tak liczną grupę przedsiębiorców, możemy negocjować wyjątkowo atrakcyjne oferty dla członków naszej społeczności. Współpracujemy z takimi firmami produkującymi oprogramowanie, jak Sky-Shop, RedCart, BaseLinker.

 

Dedykowana księgowość dla e-commerce

 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży e-commerce twórców społeczności Sekretów Handlu, Michała Witkowskiego i Kamila Zawistowskiego, udało się — we współpracy ze specjalistami ds. księgowości — stworzyć wyspecjalizowane biuro rachunkowe, które obsługuje firmy e-commerce. Biuro to oferuje swoje usługi wszystkim członkom społeczności Sekretów Handlu.

 

Cotygodniowe webinary ze specjalistami

 

Każdy z członków naszej społeczności ma dostęp do zamkniętych sesji ze specjalistami z różnych dziedzin skupionych wokół handlu — od księgowości, przez marketing, po zarządzanie sprzedażą i jej automatyzację.

Oprócz tego, specjalnie dla naszej społeczności, pracownicy Allegro przeprowadzają zamknięte spotkania, na których członkowie Sekretów Handlu mogą zaczerpnąć wiedzy na interesujące ich tematy bezpośrednio u źródła.

 

 

Wspólne przedsięwzięcia handlowe

 

Kilkukrotnie jako społeczność organizowaliśmy Grupy Zakupowe, w ramach których importowaliśmy towar bezpośrednio od producentów. Pozwalało nam to uzyskać imponujące rabaty na towar dla wszystkich członków społeczności. Dzięki czemu, każdy z nas mógł handlować towarem w bezkonkurencyjnych cenach. 

 

Zamknięte forum dyskusyjne i grupa na Facebooku

 

Dla osób, które stawiają pierwsze kroki w handlu internetowym, możliwość skorzystania ze wsparcia grupy doświadczonych przedsiębiorców jest ogromną korzyścią. 

Wiele osób, które decydują się na samodzielne rozpoczęcie sprzedaży przez internet, popełnia wiele błędów w pierwszych etapach rozwoju biznesu — Osoby, które czerpią wiedzę i doświadczenie z uczestnictwa w naszej społeczności unikają wielu pomyłek.

 

[banner id=”28111″]

 

Sekrety Handlu są projektem, który cały czas się rozwija — nasz newsletter dociera do ponad 150 000 osób zainteresowanych handlem internetowym. Cały czas rozszerzamy naszą działalność. Nie chcemy zdradzać naszych planów, jednak wkrótce zaproponujemy całej naszej społeczności rozwiązanie, które zrewolucjonizuje sytuację na krajowym rynku e-commerce.