fbpx

Michał Witkowski

Człowiek, który od zawsze marzył o wolności…

Przedsiębiorca, eskpert ds. sprzedaży i marketingu w sieci

CEO / eStrategy sp. z o.o.

twórca Instytutu Cyfrowego Marketingu marki należącej do Instytut Marketingu sp. z o.o.

Zaczynał w 2008 roku jako skromny lokalny usługodawca w zakresie reklamy w Internecie. Jego pierwszy klient to serwis AGD ze Świętochłowic na Górnym Śląsku. Wkrótce wystartował na rynku lokalnym w USA. Zbudował firmę, która pozyskała ponad 300 nowych klientów zaledwie w 90 dni i wygenerowała zysk w wysokości 100 tys. zł w pierwszym roku.

Pracował z takimi markami jak DotComSecrets, Squaber, Investio, Longterm, Strategie Rozwoju, Towarzystwa Biznesowe, ASBIRO, Subiektywnie o finansach i wieloma innymi – specjalizując się w wykorzystaniu płatnej reklamy FB i Adwords.

Jego zespół ekspertów eStrategy sp. z o.o. pracował z kilkudziesięcioma sklepami internetowymi i specjalizuje się w kampaniach Adwords dla eCommerce.

Dostrzegł szansę jaka w dalszym ciągu drzemie w rynku eCommerce i chce dzielić się najlepszymi praktykami z ludźmi, którzy chcą wziąć swój los we własne ręce.

Kamil Zawistowski

Człowiek… który od zawsze marzył o wolności

dabadam.com

Zawsze marzył o wolności… chciał być swoim własnym szefem… mieć możliwość wyjechać do ciepłych krajów 3 razy w roku…

Po wielu latach prób i błędów jakieś 2 lata temu musiał zaczynać wszystko od początku. Postawił na Allegro jako na platformę, która pozwala wystartować nawet bez kapitału na start i wykorzystać ogromny potencjał handlu w Internecie realnymi produktami.

Obecnie prowadzi kilka sklepów w kilku branżach i agresywnie zwiększa obroty w zadziwiającym tempie.

To prawdziwy Seryjny “Super Sprzedawca” na Allegro. Obecnie działa w 3 branżach, prowadząc 8 sklepów i planując otwarcie kolejnych w najbliższym czasie.

Oprócz ogromnego doświadczenia na Allegro, wie co to znaczy prowadzić własny sklep internetowy i rozwijać go dzięki płatnej reklamie (nie zawsze się to udaje), jak sprzedawać w sieciach handlowych i w klasycznym sklepie stacjonarnym.

Nasza misja

Stworzenie społeczności przedsiębiorców, którzy nawzajem wspierają się w drodze do wolności…