Halo, halo, cześć. Tu Michał z tej strony.

Słuchajcie, ja chciałem bardzo podziękować za wszystkie wiadomości, komentarze, maile i to wszystko co się dzieje pod filmikami na tym kanale. To co w ogóle się dzieje to nas przerosło totalnie.

Słuchajcie, Kamil i ja. Bo my to robimy w dwójkę; Kamil Zawistowski i Michał Witkowski. To są dwie osoby. Bo niektóre osoby w komentarzach piszą, czemu tu jest Michał, czemu tu jest Kamil? Jesteśmy partnerami. Robimy to razem. Kamil ma swoje biznesy. Ja mam swoje. Mamy też wspólne.

Wrzuciliśmy na YouTube parę filmików. Co robimy, jak to robimy i YouTube oszalał. Znaczy, mnóstwo pytań i komentarzy.
Ja dostaję też mnóstwo maili z pytaniami o konkrety, o szczegóły.

Słuchajcie, ja bardzo przepraszam ale nie jestem w stanie na to wszystko odpowiedzieć. Mamy zaległości w tych odpowiedziach w tych komentarzach. Staram się to robić indywidualnie, osobiście.
Nie chcę zlecić tego pracownikowi aby on to robił. Bo nie na tym cała idea polega. Tak sobie to wyobrażam, że chcę się kontaktować z wami, chcę odpowiadać na te pytania na ile jest to możliwe, ale pozwólcie, że będę to robił w formie filmików co jakiś czas.
Ewentualnie zrobimy jakieś sesje pytań i odpowiedzi. Natomiast, nie mam opcji aby indywidualnie, każdemu odpisać na meila. Za co bardzo przepraszam.

Czasami w komentarzach mogę jedno zdanie napisać ale wszystkiego się nie da. Więc bądźcie wyrozumiali, ok?
Jesteśmy żywymi ludźmi, którzy robią swoje. Chcą się podzielić tym. Ja rozumiem, że dla wielu ludzi może to być zaskoczenie. Ludzie czasami podejrzewają jakieś podwójne dno. Robimy swoje. Dzielimy się. Prowadzimy biznesy. Jak chcecie z tego skorzystać, chcecie wejść z nami w jakąś interakcje, pogadać, super.

Bardzo was proszę, abyście lajkowali te filmy. Abyście je udostępniali. Żebyście zapisywali się na ten kanał. Czyli te subskrypcje. Bardzo do tego zachęcam. Bo to też mi pokazuje, że to ma sens, że chcecie. Wtedy będę nagrywał więcej filmów żeby być z wami w kontakcie. Więc, jeśli macie jakieś pytania…
Tak jak teraz osoby pytają o filmik na temat dropshipingu, to mamy nagranie i niebawem się pojawi. Na tej zasadzie możemy działać. Ja się bardzo z tego cieszę.

Co do moich motywacji. Dlaczego to robimy?

Dużo by gadać. Oczywiście, gdzieś tam mamy jakieś swoje plany ale przede wszystkim chcemy się podzielić wiedzą.
Chcemy dotrzeć… Ja uważam, że rynek jest ogromny. Absolutnie nie mam poczucia, że tworzymy sobie konkurencie.
Szczerze? Samo allegro to jest kilkanaście miliardów obrotu rocznie. Więc naprawdę, kilka tysięcy w tę czy w tę już nie robi żadnej różnicy. Nie mówiąc o sklepach internetowych i w ogóle. To w kolejnych nagraniach się pojawi.

Podsumowując, ok? Jak wam się podoba to co robimy, to proszę o lajki, proszę o komentarze, proszę o subskrypcje.
Jeszcze raz przepraszam, że z pewnym opóźnieniem wam odpowiadam. Czy też z pewnym opóźnieniem będę nagrywał pewne filmy ale na pewno będę je tworzył bo widzę, że jesteś zainteresowanie. Chcecie o tym gadać. Super. Ja się bardzo cieszę. Tylko tak jak mówię. Bądźcie wyrozumiali.

Ja prowadzę swoje biznesy. Kamil prowadzi swoje. Robimy też razem różne rzeczy. Chodzi o to, że jesteśmy dosyć zajęci. Mamy rodziny. Ja nie spędzam 8 godzin dziennie na komentarzach. Chociaż bardzo sobie je cenie i czytam je wszystkie. Odpisuje z pewny opóźnieniem. Trochę to trwa. Bo chcę to robić osobiście. Nie chcę aby to robił mój pracownik. Siedział i tam komentował, za mnie. To ma być też sposób komunikowania się z wami. Mam nadzieję, że to wam się spodoba.
Jeszcze raz, dzięki za wszystkie pozytywy. Natomiast, wszystkim hejterom mówię, hello.. 🙂
Trzymajcie się. Na razie. Pa.