Radomir działał wcześniej w gastronomii. Niestety wydarzenia z 2020 roku szybko zmusiły go do szukania innych rozwiązań. Potrzebował dodatkowego źródła pieniędzy. Nie zajmował się wcześniej handlem online. Zaryzykował, przeszedł kurs Allegrowego Systemu Sprzedaży i podjął wyzwanie.

🟢 Jak mu poszło?

Radomir wystartował ze swoim sklepem w styczniu 2021 roku. Swój pierwszy miesiąc zamknął z zyskiem około 2 500 zł na czysto! Nieźle jak na początkującego. Jednak to, co wydarzyło się później, było dla nas wielkim zaskoczeniem… W swoim drugim miesiącu handlu wypracował aż 5 300 zł na czysto!!! Potem sprzedaż trochę spowolniła — takie momenty dzieją się w każdym biznesie. Trzeba mieć tego świadomość i się nie załamywać.

Allegro może być czasem problematyczne. Jednak platforma przyprowadza co miesiąc dużo kupujących do Twojego sklepu. To pomaga generować ogromne zyski. Jak każda ogromna platforma ma swoje zasady. Wszyscy użytkownicy muszą je przestrzegać.

Radomir wybrał oprogramowanie Sky-Shop, które pomogło mu szybko zbudować sklep internetowy poza platformą.

W swoim czwartym miesiącu chciał uzyskać obrót na poziomie 170 tysięcy złotych. Ambitny cel, ale prawie udało się osiągnąć! W dążeniu do tego wyniku pomogły mu również reklamy w Allegro Ads. Część zarobionych pieniędzy w poprzednich miesiącach mógł zainwestować właśnie w taki sposób. Wygląda na to, że się opłaciło. Średnia wartość zamówień w jego sklepie wzrosła aż dwukrotnie w porównaniu do lutego.

W 4 miesiące w jego sklepie kupujący zrealizowali 270 zamówień. To daje liczbę dokładnie 2,2 zamówienia dziennie. Wygenerowana sprzedaż w cztery miesiące to aż 379 500,51 zł!!! Nie będziemy teraz bawić się w prorokowanie, ile dokładnie zarobił Radomir przez pierwsze cztery miesiące. Z wywiadu dowiesz się o tym bezpośrednio od niego.

Co wydarzyło się w kolejnych miesiącach?…

Włącz video i posłuchaj dalszej historii Radomira.

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do jego miesięcznych zarobków, to Radek wszystko wyjaśnia właśnie tutaj. Dzieli się również informacją, ile czasu trzeba poświęcić na prowadzenie sklepu internetowego.

🟢 Jak w ogóle Radomir był w stanie wygenerować tak ogromne zyski w tak krótkim czasie?

Wszedł do jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce i na świecie. Z roku na rok jej wartość jest coraz większa. W 2019 roku e-commerce w Polsce był warty zaledwie 50 miliardów złotych. Z kolei pod koniec 2021 roku jego wartość ma dobić aż do 120 miliardów!! Radomir znalazł także produkt, który jest pożądany przez wielu kupujących. Swój sklep budował, wykorzystując sprawdzony system, który pozwolił mu od razu zacząć zarabiać i uniknąć dużych inwestycji.

🟢 Jak zacząć?

Na początku musisz wybrać hurtownię, od której chcesz zamawiać produkty i się z nią skontaktować. Następnie należy pobrać ofertę produktów i wstawić do je swojego sklepu. Kolejny krok to ściągnięcie kupujących, którzy zamówią produkty, a następnie złożenie zamówienia w hurtowni, na adres klienta.

Jak widzisz, w tym modelu produkt fizyczny Cię omija. To daje duże oszczędności czasowe i pieniężne.

Od strony technicznej cały handel online skupia się na trzech głównych elementach:

➡ Sklep — na przykład na Allegro, OLX, Morele lub własna strona

➡ Hurtownia — dostarcza przedmioty do kupujących robiących zakupy w Twoim sklepie

➡ Oprogramowanie — potrzebne do połączenia hurtowni z Twoim sklepem online i obsługi zamówień (na przykład SkyShop, Redcart lub BaseLinker)

Uruchomienie i ustawienie całego modelu jest proste jeśli skorzystasz ze sprawdzonych rozwiązań.

✅ Po więcej szczegółów zapraszam Cię na najbliższe spotkanie:

Kliknij tutaj, aby zapisać się na najbliższe spotkanie.